Düşmeyen Takipçi Satın Al

Instagram Beni Engelleyen Kişinin Engelini Kaldırma

Instagram günümüzde en çok sarfedilen sosyal medya platformlarının başında geliyor. Milyonlarca şahsa 7/24 hizmet veren Instagram üst seviye alt yapı sistemine sahip bir platformdur. Instagram aleminde son vakitlerde en çok konuşulan konulardan birisi de Instagram beni mani olan bireyin engelini kaldırma konusudur. Bu mevzu sık sık Google arama motorlarında sorgulanarak forumlarda gündeme geliyor.

Günümüzde pekçok uygulama aracılığı ile engelin kaldırılacağı tarafında iddialar mevcuttur. Ancak bu iddiaların tümü tamamıyla asılsızdır. Böyle bir işlemin gerçekleşmesi muhtemel değildir. Bu tarz programların tümü hilekarlık hedefiyle oluşturulmuş programlardır. Programları indirdikten sonra şifre girişi yapmanız istenir. Şifrenizin girişini yaptıktan sonra uygulama sahibi hesabınıza el koyar.

Böylelikle hesabınız çalınmış olur. Bu tarz hallerle karşılaşmamak için hesabınızın şifresini güvenirliği olmayan programlara hiç bir şekilde girmeyiniz. Sizi mani olan şahıs ama bizzat isterse engelinizi kaldırır. Ayrıca seçenek bir teknikte siz o bireyin hesabına giriş yaparak kendi engelinizi kaldırabilirsiniz. Bunlar haricinde mani kaldırma yolu günümüzde bulunmuyor. Düşmeyen Takipçi Satın Al

Instagram Engel Nasıl Kaldırılır?
Instagram kullanıcıları rahatsız oldukları kişileri engel olarak o şahıslardan ileti alımını önleyebilir. Instagram önleme günümüzde epey çok sarfedilen bir butondur. Saniyeler içinde çok süratli bir şekilde önlemek dilediğiniz hesabı engel olabilirsiniz. Instagram mani kaldırma prosedürünü yapmak için yapmanız gereken prosedür ilk ilk olarak ayarlar bölümüne giriş yapmaktır. Ayarlar bölümüne giriş yaptıktan sonra mahremiyet sekmesine tıklayınız. Buradan karşınıza engellenen hesapların listesi gelecektir.

Engelini açmak dilediğiniz hesabı seçerek engellini kaldır düğmesine tıkladıktan sonra önleme prosedürü tamamıyla kaldırılmış olacaktır. Bu işlemin sonrasında engelini kaldırdığınız bireyi yeniden engel olabilirsiniz. Instagram aleminde önleme sınırı bulunmuyor. Ayrıca engellediğiniz bireyin engelini açtıktan sonra şahsa gelişigüzel bir tebliğ gitmez. Kişi gelişigüzel profilinizi arattığında engellenin kalktığını anlayabilir.

Instagram beni mani olan bireyin engelini kaldırma prosedürü ücretli uygulamalar aracılığı ile geçmişte yapılıyorsa dahi günümüzde bundan sonra bu uygulamalar çalışmıyor. Instagram mahremiyet protokollerine epey ehemmiyet veren ilerlemiş bir platformdur. Dolayısıyla bu tür bireylerin gizliliğini bozma eden hallere dikkat ederek hiç bir şekilde emniyet açığı bırakmıyor.

Instagram Beni Engelleyeni Nasıl Bilirim?
Instagram sizi engelleyeni anlamanız epey basittir. Karşı doğrultu sizi engellendiğinde hiç bir şekilde size tebliğ gelmez. Ancak takipçi ve takip edilen sayınızda düşüş yaşanır. İlk olarak buradan şüphelenebilirsiniz. Sizi engellediğinden şüphelendiğiniz bireyi profil arama yerinde aradığınızda o bireyin profilini hiç bir şekilde göremezsiniz. Fakat diğer bir kullanıcının hesabından tıpkı bireyi arattığınızda profili görüyorsanız bu halde o şahıs sizi engellemiş demektir.

Ayrıca seçenek olarak günümüzde sizi mani olan kullanıcıları gösteren Play Store uygulamasında programlarda mevcuttur. Fakat bu uygulamalar günümüzde güvenilir değildir. Programlara hesap bilgilerinizle giriş yaptığınız için hesap bulgularınız uygulama sahipleri yönünden kopyalanarak çalınabilir. Bu tarz hallerle karşılaşmamak için şifrenizi hiç bir programa girmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: